Kategorie
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w naszym sklepie wpisz swój e-mail.
boxes_content_top
Poleć znajomemu nasz sklep
Imię i nazwisko nadawcy
Imię i nazwisko adresata
Adres e-mail adresata
Optimal Czystoscihigiena.pl®
Sklep internetowy Czystość i higiena
80-404 Gdańsk, ul. Mikołaja Reja 3, Polska
Tel. +48 (58) 762 25 55
Fax +48 (58) 763 43 89

Adres e-mail: sklep@czystoscihigiena.pl
Kontakt GG: 5360781 Darek pytanie
Kontakt GG: 12830484 Jarek pytanie
Informacje
Tagi

Gwarancje producentów, karty charakterystyki preparatów MSDS

Wszystkie towary i produkty oferowane w naszym sklepie internetowym Czystoscihigiena.pl® zostały legalnie wprowadzone na polski rynek i są fabrycznie nowe oraz wolne od wad fizycznych i prawnych.

Wszystkie towary i produkty oferowane do sprzedaży w naszym sklepie Czystoscihigiena.pl® są objęte gwarancją producenta lub importera. W przypadku kiedy z towarem dostarczona jest oryginalna karta gwarancyjna producenta, wówczas napraw gwarancyjnych dokonują autoryzowane serwisy wskazane przez producenta, natomiast w pozostałych przypadkach wszelkie usterki techniczne należy zgłaszać do naszej firmy, jako sprzedawcy towaru.

Okresy gwarancyjne wynoszą przeważnie od 12 do 24 miesięcy od daty zakupu towaru, a wszelkie ewentualne zmiany tego okresu są wyraźnie zaznaczone przy opisie produktu i są szczegółowo regulowane na karcie gwarancyjnej producenta danego sprzętu, urządzenia, czy maszyny.

W większości Karty charakterystyki preparatów MSDS są dostępne na stronach sieci Web Czystoscihigiena.pl® jedynie po założeniu konta, a następnie po ponownym zalogowaniu się do naszego sklepu internetowego.

Jednocześnie informujemy, iż karty spełniają wymagania określone w Ustawie z dnia 11.01.2001 o substancjach chemicznych (Dz.U. 01.11.84 z późn. zm.) oraz w Rozporządzeniu z dnia 03.07.2002 w sprawie kart charakterystyki substancji niebezpiecznej i preparatu niebezpiecznego (Dz.U.02.140.1171 z późn. zm.) oraz są zgodne z 1907/2006/WE, Artykuł 31 na dzień zmian 01.06.2015 r.

Karty charakterystyki preparatów MSDS, Karty techniczne, Opisy produktów dostępne na naszych stronach internetowych nie zawsze są aktualne bądź nie wszystkie są wprowadzone na bieżąco. Celem otrzymania aktualnej Karty charakterystyki preparatu MSDS proszę skontaktować się telefoniczne z naszym biurem pod nr telefonu (58) 762 25 55 w godzinach od 8:00 do 16:00 (od poniedziałku do piątku) lub bezpośrednio z producentem danego preparatu chemicznego.

Nie udostępniamy i nie przesyłamy dodatkowych Opisów produktów, Kart technicznych, Kart charakterystyki MSDS oraz innych dokumentów - na życzenie, jeżeli dany produkt lub praparat chemiczny nie został zakupiony bezpośrednio w firmie "Optimal" Dariusz Jackiewicz.

Serwis gwarancyjny

Jeżeli zakupiony w naszym sklepie towar ulegnie awarii, uszkodzeniu lub Państwa zdaniem funkcjonuje niewłaściwie możecie Państwo dostarczyć go do siedziby naszej firmy, a my będziemy pośredniczyć w zgłoszeniu reklamacyjnym do właściwego serwisu producenta lub w przyypadu dużych maszyn serwis producenta przyjedzie do Państwa i przystąpi do naprawy maszyny, urządzenia w miejscu postoju, jednak o takim rozwiązaniu decyduje tylko i wyłącznie serwis producenta. Poniżej podajemy Państwu niezbędne numery telefonów do Serwisu Technicznego, Działu Obsługi Klienta w celu szybkiego kontaktu w sprawie ewentualnej naprawy gwarancyjnej na zakupiony w naszym sklepie internetowym sprzęt czyszczący:

SCA Tork - Dział Obsługi Klienta, Reklamacje
(22) 543 76 17
p. Małgorzata Sieradzka

dot. dozowniki i sytemy dozujące toaletowe, logo Tork

Splast - Dział Obsługi Klienta, Reklamacje
(13) 437 38 39
p. Justyna Wołek

dot. urządzenia ręczne i wózki do sprzątania, logo Splast

Vermop - Dział Obsługi Klienta, Reklamacje
(32) 290 54 80
p. Marcin Kaczmarek

dot. urządzenia ręczne i wózki do sprzątania, logo Vermop

3M Poland - Dział Obsługi Klienta, Reklamacje
(22) 739 62 19
p. Dorota Gołaszewska

dot. systemy zabezpieczeń budynków, pady czyszczące, logo 3M

W celu skrócenia całej procedury składania reklamacji gwarancyjnej producenta zachęcamy Państwa do kontaktowania się bezpośrednio z odpowiednim serwisem producenta. W ten sposób zaoszczędzicie Państwo czas, jaki jest potrzebny na odesłanie towaru do nas, a następnie od nas do serwisu producenta również o tyle wydłuży się czas na dokonanie ewentualnej naprawy.

Zanim prześlecie Państwo uszkodzone urządzenie do naszego sklepowego serwisu prosimy o skontaktowanie się z konsultantem na adres sklep@czystoscihigiena.pl, w celu otrzymania formularza zgłoszenia urządzenia do serwisu technicznego, który po dokładnym wypełnieniu należy odesłać wraz z urządzeniem.

Optimal Czystość i higiena - Dział Obsługi Klienta, Reklamacje
(58) 762 25 55
p. Jarosław Krawczyński

dot. zgłaszania awarii dozowników, systemów dozujących, urządzeń maszyn czyszczących wszstkich dostawców oferowanych i zakupionych w naszej firmie , telefoniczna pomoc techniczna, konsultacje, porady i informacje.

Reklamowany towar musi być w oryginalnym opakowaniu producenta wraz z wszystkimi oryginalnymi dodatkami dostarczonymi dostarczonymi przy zakupie (np.: przewód elektryczny, elementy wyposażenia standardowego, instrukcje obsługi, akumulatory, itp.) Do przesyłki należy dołączyć bezwzględnie kopię dokumentu zakupu towaru, czyli fakturę Vat, oryginalną kartę gwarancyjną producenta oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy towaru do serwisu. Towar należy odesłać firmą kurierską UPS lub Wincanton po wcześniejszym zgłoszeniu usterki do naszej firmy poprzez wspomniany formularz faxem lub e-mailem.

Naprawiony sprzęt czyszczący lub wymieniony na wolny od wad towar jest odsyłany do Państwa na nasz koszt firmą kurierską UPS, DPD lub Raben. W przypadku nie stwierdzenia wady podlegającej reklamacji producenta lub uszkodzenie towaru nastąpiło z winy klienta, towar zostanie odesłany na Państwa koszt, firmą kurierską UPS, DPD lub Raben zgodnie z obowiązującą stawką dostępną w cenniku na stronach danego przewoźnika.

Prosimy mieć na uwadze, że:

  • Nie jesteśmy serwisem producenta
  • Nie naprawiamy we własnym zakresie maszyn i urządzeń
  • Nie wyceniamy kosztów naprawy
  • Nie zajmujemy się innymi producentami

Zdajemy sobie jednak sprawę, że konieczność oddania sprzętu, urządzenia, maszyny do naprawy nie jest zdarzeniem przyjemnym, dlatego staramy się Państwu w tym pomóc w miarę naszych możliwości, a na naszych stronach internetowych udostępniamy Państwu informacje, które mogą wspomóc w dokonaniu sprawnej i szybkiej naprawy.

Zespół Czytsość i higiena

PRAMOL GERMEX A Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni (kan. 10 l)
Germex A preparat biobójczy, myjąco-dezynfekujący do wszystkich powierzchni wodoodpornych
haccphit promocja
-15%
Cena brutto 411,93zł
Cena brutto 349,98zł
Szczegóły
produkty promocyjne
Reklamy
Partnerzy