Kategorie
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w naszym sklepie wpisz swój e-mail.
boxes_content_top
Poleć znajomemu nasz sklep
Imię i nazwisko nadawcy
Imię i nazwisko adresata
Adres e-mail adresata
Optimal Czystoscihigiena.pl®
Sklep internetowy Czystość i higiena
80-404 Gdańsk, ul. Mikołaja Reja 3, Polska
Tel. +48 (58) 762 25 55
Fax +48 (58) 763 43 89

Adres e-mail: sklep@czystoscihigiena.pl
Kontakt GG: 5360781 Darek pytanie
Kontakt GG: 12830484 Jarek pytanie
Informacje
Tagi

BEZPIECZEŃSTWO

Zakupy w naszym sklepie internetowym Czystoscihigiena.pl® są tak samo bezpieczne, jak w tradycyjnym sklepie, salonie, czy hurtowni, ale o wiele wygodniejsze.

Nieustannie dążymy do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa dla naszych klientów i zapewniamy Państwa, iż nie są to puste deklaracje przeczytajcie Państwo, dlaczego...

1. PEWNOŚĆ NASZEJ FIRMY

Optimal istnieje nieprzerwanie od marca 1997 roku w branży profesjonalnych artykułów czystościowo-higienicznych i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy około 10 osób i ciężko pracujemy dla zapewnienia satysfakcji wszystkich naszych klientów. Posiadamy stabilne podstawy finansowe, zróżnicowaną ofertę handlową, sprawdzonych producentów i wiarygodnych dostawców, a także zgrany zespół pracowników i elastyczne kierownictwo. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie i szybko reagować na zmieniające się warunki i potrzeby na konkurencyjnym rynku.

2. MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA PRZESYŁKI PRZY KURIERZE

Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu internetowego możecie Państwo, a nawet powinniście sprawdzić stan przesyłki w obecności kuriera, czy nie jest np. uszkodzona, a także sprawdzić zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem i dokumentem dostawy.

3. UBEZPIECZENIE PRZESYŁEK KURIERSKICH

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie należy obawiać się utraty pieniędzy, które zastały wpłacone na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki po otrzymaniu i sprawdzeniu takiej informacji niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość dokonanej wpłaty.

4. PRZEJRZYSTOŚĆ I RZETELNOŚĆ INFORMACJI

Na naszych stronach przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne dane o firmie Optimal Dariusza Jackiewicza, która jest jedynym właścicielem sklepu Czystoscihigiena.pl®. Niczego nie ukrywamy, ponieważ działamy uczciwie i nie mamy czego się wstydzić.

5. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

W naszym sklepie Czystoscihigiena.pl® stosujemy zasady dotyczące ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego i międzynarodowego. Jeśli wyrazisz takie życzenie wysyłając do nas e-mail, usuniemy dane z naszego systemu po pełnym zakończeniu transakcji sprzedaży. Więcej szczegółowych informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziecie Państwo w części Informacje i dziale Polityka prywatności.

6. MOŻLIWOŚĆ ZWROTU ZAMÓWIONEGO TOWARU

Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego i międzynarodowego, umożliwiając naszym klientom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki, bez ponoszenia dodatkowych kosztów (patrz: Zwrot towarów i Zwrot pieniędzy).

Zespół Czystość i higiena

PRAMOL GERMEX A Preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni (kan. 10 l)
Germex A preparat biobójczy, myjąco-dezynfekujący do wszystkich powierzchni wodoodpornych
haccphit promocja
-15%
Cena brutto 411,93zł
Cena brutto 349,98zł
Szczegóły
produkty promocyjne
Reklamy
Partnerzy