Kategorie
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o nowościach w naszym sklepie wpisz swój e-mail.
boxes_content_top
Poleć znajomemu nasz sklep
Imię i nazwisko nadawcy
Imię i nazwisko adresata
Adres e-mail adresata
Optimal Czystoscihigiena.pl®
Sklep internetowy Czystość i Higiena
80-404 Gdańsk, ul. Mikołaja Reja 3, Polska
Tel. +48 (58) 762 25 55
Fax +48 (58) 763 43 89

Adres e-mail: sklep@czystoscihigiena.pl
Kontakt GG: 5360781 Darek pytanie
Kontakt GG: 12830484 Jarek pytanie
Informacje
Tagi
Pramol Ecofloor Fresh Super Koncentrat (but. 2 l)
Numer artykułu:  6103009

Zakres zastosowania:
Pramol Ecofloor Fresh Super Koncentrat produkt opracowany specjalnie do nowych wymagań w dziedzinie czyszczenia i konserwacji podłóg na bazie składników pielęgnujących, o bardzo przyjemnym i delikatnym zapachu. Zaleca się stosowanie w obiektach sportowych, halach, szpitalach, szkołach, itp. Spełnia normy bezpieczeństwa antypoślizgowego DIN 18 032 (rozdział 7,5 „Bezpieczeństwo antypoślizgowe”). Produkt nie osłabia specjalnych właściwości podłóg przewodzących elektryczność. Do wszystkich wodoodpornych wykładzin podłogowych takich, jak tworzywo sztuczne, PCV, linoleum, kolowinyl, kamień naturalny i sztuczny, guma, żywica epoksydowa. Do mycia ręcznego lub maszynowego. Nie wymaga ponownego spłukiwania, można polerować maszyną jednotarczową wyposażoną w biały pad.

Sposób użycia:
Pojemnik do mycia podłogi: 1 dawka miarowa (20 ml) na 8 litrów wody. Przy mocniejszych zabrudzeniach odpowiednio zwiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Do przemywania bieżącego podłóg zabezpieczonych i nie zabezpieczonych należy stosować 1 dawkę na 8 litrów wody, w wyższym stężeniu 2 dawki czyszczenie okresowe lub natryskowe.

Uwagi:
Roztwór rozprowadzić na podłodze przy pomocy mopa lub odpowiedniej maszyny, a następnie zebrać urobek. Przechowywać w temperaturze powyżej 5°C

Środki bezpieczeństwa:
W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z pomocą lekarską. Nie wywoływać wymiotów bez konsultacji lekarskiej.

Współczynnik:
ok. pH 8,5

Składniki:
Zgodnie z zaleceniami UE, proszę zapoznać się z Kartą charakterystyki produktu MSDS.

Ulotka producenta:
Dodatkowy opis techniczny ulotka producenta, karta MSDS, jeżeli występuje i jest wymagana z danym produktem, załączona jest w pliku pdf i udostępniona po zalogowaniu się do serwisu Czystoscihigiena.pl®

Okres ważności:
minimum 2 lata

Opakowanie handlowe:
but. x 2 l (z dozownikiem)

Opakowanie zbiorcze:
krt. x 6 but. x 2 l (z dozownikiem)

Informacja:
Produkt do użytku profesjonalnego. Za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
piktogram
Producent :  PRAMOL-CHEMIE AG
Cena brutto: 77,00zł

Cena netto: 62,60zł
Podatek Vat:23%
zaloguj się aby kupić
Scotch Brite 2012, ścierka z mikrowłókna , 36 x 36 cm, k. czerwony
Ściereczka czyszcząca z mikrofibry Scotch-Brite™ 2012 niepyląca, wym. 36x36 cm, kolor czerwony
promocja
-8%
Cena brutto 7,13zł
Cena brutto 6,56zł
Szczegóły
P+L Amber Precious Range - zapach szlachetny (op. 250 ml)
Odświeżacz powietrza Amber seria szlachetna, wkład do dozownika, poj. 250 ml, 30 dni
promocja
-8%
Cena brutto 23,12zł
Cena brutto 21,27zł
Szczegóły
Ecolab Sekusept Aktiv NOWA FORMUŁA (wiad. x 1,5 kg)
Preparat dezynfekcyjny o szerokim spektrum działania do endoskopów i instrumentarium medycznego
promocja
-6%
Cena brutto 457,16zł
Cena brutto 429,73zł
Szczegóły
produkty promocyjne
Reklamy
Partnerzy